menu

Oferta do przemysłu kompozytowego

Jako firma NOVOL istniejemy już 40 lat oferując zaawansowane produkty dla lakiernictwa samochodowego i przemysłowego w formie kompletnej technologii wymalowania. Od wielu lat współpracujemy z czołowymi producentami łodzi, motorówek i jachtów żaglowych na terenie Polski, dla których dedykowane są produkty linii NAUTIC. Dzięki współpracy z czołówką polskich producentów w branży kompozytów udaje się nam budować i wzmacniać krajową gospodarkę i przyczyniając się do powstawania nowych miejsc pracy tak potrzebnych naszemu krajowi.

Linia NAUTIC składa się z wysokojakościowych, dwukomponentowych klejów montażowych (poliestrowych, winyloestrowych) służących do łączenia i klejenia laminatów, wklejania wzmocnień, wykonywania konstrukcji typu „Sandwich” ale też i innych, wymagających pewnego - gwarantowanego połączenia. Posiadamy własne Laboratorium Badawczo-Rozwojowe, które pozwala nam podążać za nowymi trendami w przemyśle kompozytowym. Linia Nautic produkowana jest wyłącznie w naszym zakładzie produkcyjnym w Komornikach pod Poznaniem. Posiadając własne zaplecze rozwojowe, jesteśmy w stanie tworzyć produkty Nautic dedykowane potrzebom konkretnego odbiorcy.

 

JAKOŚĆ GWARANTOWANA ISO 9001:2015

Przywiązujemy ogromną wagę do spełniania oczekiwań rynkowych: wysoka jakość surowców używanych przez NOVOL do produkcji linii NAUTIC sprawia, że połączenia klejowe wykonane za pomocą tych produktów charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na przeciążenia wynikające z użytkowania łodzi i jachtów, zarówno amatorsko jak i wyczynowo. Potwierdzają to nasi odbiorcy oraz wyniki badań naszych materiałów, wykonane w niezależnych laboratoriach. Jakość będąca priorytetem w czasie opracowywania linii Nautic, zaowocowała wdrożeniem systemu ISO 9001:2015, dzięki któremu możemy zagwarantować, że parametry naszych produktów, które trafiają do odbiorców w Polsce i Europie są poddawane drobiazgowej kontroli w czasie całego procesu wytwarzania. Dzięki zoptymalizowaniu przebiegu produkcji oraz receptur NAUTIC charakteryzuje się zawsze takimi samymi wysokimi parametrami przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

 

Pobierz: Katalog produktowy Nautic

 
 
   
NOVOL Sp. z o.o.   ul. Żabikowska 7/9;   PL62-052 Komorniki;   tel. +48 61 810 98 00   fax.+48 61 810 98 09